Набір учнів до 1-х класів 2022-2023 н.р.

Надіслав: admin , дата: 31 березня 2022

З 01 квітня 2022 року оголошується прийом документів до 1-го класу 2022-2023 навчального року.

Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367, наказу управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради від 09.02.2021  № 38-осн.  «Про закріплення за закладами загальної середньої освіти території обслуговування».

З метою дотримання протиепідемічних заходів та безпечних умов перебування у закладі документи прийматимуться ЛИШЕ за попереднім записом. Запис проводиться за номером телефону 098 41 47 220 щоденно з 10 до 12 години (окрім вихідних та святкових днів).  

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

 1. Особисто (з пред'явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати заяву встановленої форми (бланк заяви видається навчальним закладом). 
 2. До заяви додати такі документи:
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує проживання дитини на території обслуговування ЗОШ 25 (перелік зазначено у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
  • оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду» та копія карти щеплень (медичні документи видає ваш сімейний лікар або педіатр, копію карти щеплень завіряє медичний заклад);
  • копія або оригінал висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (лише у разі потреби організації інклюзивного навчання для дітей з особливими освітніми потребами).

При поданні копій свідоцтва про народження, медичної довідки № 086-1/о, висновку ІРЦ обов’язковим є пред’явлення оригіналів. Заява приймається лише ПРИ НАЯВНОСТІ УСІХ перерахованих вище ДОКУМЕНТІВ. Будь ласка, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію через поширення COVID-19 та воєнний стан, ЗАВЧАСНО ПОДБАЙТЕ про отримання медичних документів у сімейного лікаря чи педіатра до дати відвідування нашого навчального закладу для подання документів. 

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

 • діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти (вулиця Євгена Коновальця та Шухевича) – це право підтверджується одним з документів, перелік яких зазначеного у листі-роз’ясненні МОН України №1/9-292 від 08.05.2018 р. );
 • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
 • діти працівників закладу освіти.

Адміністрація ЗОШ №25 повідомляє, що у 2022-2023 н.р. в закладі традиційно планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проекту «Інтелект України». Навчання в такому класі відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.