Наші проєкти здобули перемогу!!!

Надіслав: redactor , дата: 22 лютого 2022
Наші проєкти здобули перемогу

Нарешті приємним завершенням стала кількамісячна епопея під назвою "Шкільний громадський бюджет Рівненської територіальної громади", учасниками якої стали учні середньої та старшої ланки нашої школи. Адже спочатку всьому процесу передувала промоційна кампанія, далі - створення-написання проєктів, їх захист перед конкурсною комісією. А далі - голосування за ту ідею, яка найбільше припала до душі  кожному школяреві 7-11 класів. Найрадіснішим стало те, що усі проєкти, подані МЕДИНСЬКОЮ СОФІЄЮ, СТЕПАНОВИЧ КАРИНОЮ та РАДЧИКОМ КИРИЛОМ отримали схвалення та стали переможцями. Сподіваємося, що не за горами той час, коли наші ентузіасти отримають відповідні кошти та з радістю перейдуть до втілення своїх креативних ідей у життя. Молодці! Так тримати!

Недоборовська Ж.В., педагог-організатор    ЗОШ 25